A meghirdetett pozíció

Az UHU Systems Kft. saját fejlesztésű Calgo call center szoftveréhez kapcsolódó frontend programozói feladatok ellátása. Jelenleg a SaaS modellben értékesített Calgo call center szoftver moduljait tervezzük és írjuk újra webes környezetben. Egy olyan frontend fejlesztőt keresünk, aki az implementálási szempontokat is megértve képes a fejlesztő csapattal együttműködni és részt venni a modern, felhasználóbarát user interfészek megalkotásában.

A munkáltató cégről

Kezdetben az UHU-Linuxot fejlesztettük, de 11 éve VoIP-pal és call center informatikával is foglalkozunk. Mára a Calgo call center szoftverünk, illetve a hozzá kapcsolódó telco és egyéb szolgáltatások fejlesztése és értékesítése lett a cégünk fő tevékenysége. A business az országhatárokat átívelően növekszik, és a töretlen fejlődéshez több pozícióban is szükségünk van új emberekre.

Feladatok

Elvárások

Előnyök

Amit kínálunk:

Munkakörülmények:

Irodánk a 11. kerületben, csendes, zöld környezetben, a Mohai út 38. szám alatt található, és mindenféle közlekedési eszközzel szuperül megközelíthető. Van az épületben büfé és egy olcsó, jó minőségű étterem is, az irodában víz- és kávéautomata, a konyhában hűtő és mikró található. A munkaidődet rugalmasan beoszthatod, akár otthonról is lehet kódolni, de a core time-ban azért hasznos, ha a teljes csapat bent van, már csak a scrum miatt is. A munkaeszközöket (notebook, telefon, monitorok) a választásodnak megfelelően biztosítjuk. Szoktunk játszani, spontán sörözni, mindenfélét sportolni, csapatépülni, szakmai meetupokra járni, egymást oktatni, stb.

A jelentkezés módja:

Küldd el angol nyelvű önéletrajzodat, és ha van referenciamunkád, akkor annak linkjét a jsfrontend@uhusystems.com e-mail címre. Pozitív elbírálás esetén otthon elvégzendő feladatokat adunk számodra, majd ezek kiértékelése után egy személyes beszélgetésre invitálunk. Kölcsönös szimpátia és megegyezés esetén örülünk és belőjük a számodra leginkább alkalmas kezdési időpontot.