A meghirdetett pozíció

Rendszergazdát keresünk, aki felügyeli és üzemelteti az összes eszközünket és belső szolgáltatásainkat, amelybe beletartoznak fizikai és virtuális szerverek, hálózati eszközök, mindenféle infrastruktúra-szolgáltatások és ketyerék.

A munkáltató cégről

Kezdetben az UHU-Linuxot fejlesztettük, mára a saját fejlesztésű Calgo call center szoftverünk, illetve a hozzá kapcsolódó VoIP és egyéb szolgáltatások fejlesztése és értékesítése lett a cégünk fő tevékenysége. A vállalat dinamikusan növekszik, a töretlen fejlődéshez pedig további kiváló szakemberekre van szükségünk.

Feladatok

Előnyök

Elvárások

Amit kínálunk:

Munkakörülmények:

Irodánk a 11. kerületben, csendes, zöld környezetben, a Mohai út 38. szám alatt található, és mindenféle közlekedési eszközzel szuperül megközelíthető. Van az épületben büfé és egy olcsó, jó minőségű étterem is, az irodában víz- és kávéautomata, a konyhában hűtő és mikró található. A munkaidődet rugalmasan beoszthatod, alkalmanként otthonról is lehet kódolni, de a core time-ban azért általában a teljes csapat bent dolgozik. A munkaeszközöket (notebook, telefon, monitorok) a választásodnak megfelelően biztosítjuk. Szoktunk játszani, spontán sörözni, mindenfélét sportolni, csapatépülni, szakmai meetupokra járni, egymást oktatni, stb.

A jelentkezés módja:

Lásd az uhu.systems domain txt rekordját.