A meghirdetett pozíció

Az UHU Systems Kft. által nyújtott VoIP szolgáltatások minőségi mutatóinak folyamatos fejlesztését támogató mérnököt keresünk.

Mit csinálunk

Kezdetben az UHU-Linuxot fejlesztettük, de 11 éve VoIP-pal és call center informatikával is foglalkozunk. Mára a SaaS modellben értékesített Calgo call center szoftverünk, illetve a hozzá kapcsolódó telco és egyéb szolgáltatások fejlesztése és értékesítése lett a cégünk fő tevékenysége. A vállalat elég dinamikusan növekszik, és az országhatárokat átívelő, töretlen fejlődéshez több pozícióban is szükség van új emberekre.

Feladatok

Elvárások

Előnyök

Amit kínálunk:

Munkakörülmények:

Irodánk a 11. kerületben, csendes, zöld környezetben, a Mohai út 38. szám alatt található, és mindenféle közlekedési eszközzel szuperül megközelíthető. Van az épületben büfé és egy olcsó, jó minőségű étterem is, az irodában víz- és kávéautomata, a konyhában hűtő és mikró található. A munkaidődet rugalmasan beoszthatod, alkalmanként otthonról is lehet kódolni, de a core time-ban azért általában a teljes csapat bent dolgozik. A munkaeszközöket (notebook, telefon, monitorok) a választásodnak megfelelően biztosítjuk. Szoktunk játszani, spontán sörözni, mindenfélét sportolni, csapatépülni, szakmai meetupokra járni, egymást oktatni, stb.

A jelentkezés módja:

Küldd el angol nyelvű cv-det a voipmaster@uhusystems.com e-mail címre. Elbírálás után egy kisebb feladatot adunk számodra, majd ennek kiértékelését követően egy személyes beszélgetésre invitálunk. Kölcsönös szimpátia és megegyezés esetén örülünk és közösen belőjük a számodra leginkább alkalmas kezdési időpontot.